KDO JE VĚHLASNÝ RICHARD ROBBINS?

Richard Robbins je zosobněním opravdového příběhu o úspěchu. Narodil se v malé vesnici v Ontariu v Kanadě a do světa realit se rozhodl vstoupit v mladém věku 24 let.

O čtyři roky později, v roce 1989, na začátku velké realitní krize, hnán touhou po rozvoji a po výzvách, otevřel svou první realitní kancelář v Torontu.

Za tři roky se Richard Robbins dostal mezi 1% nejlepších makléřů Greater Toronto Area REALTORS® a jeho kancelář získala 12% tržní podíl. Pod jeho vedením a mentoringem  dosáhli jeho makléři nejvyšší produkce na makléře v regionu.

Richard Robbins objevil svůj talent pro mluvení a inspirování druhých k dosahování vlastních cílů. Rozhodl se dát k dispozici svou vášeň širšímu realitnímu trhu a globálnímu světu byznysu prostřednictvím unikátních a poutavých akcí. To vše vedlo ke vzniku společnosti Richard Robbins International Inc., přední kanadské vzdělávací organizaci v oblasti koučinku a prodeje realit.

Společnost RRI pokračuje i po 20. roce existence v motivování, inspirování a podporování realitních makléřů po celém světě, přičemž počet účastníků již přesáhl 300 000 osob.

 

Richard Robbins

  • byznys mentor a vyhledávaný expert osobního a profesního rozvoje byl nedávno jmenován časopisem Real Estate Professional “Ikonou realit”.
  • autor knihy Deliver the Unexpected: And 6 Other New Truths For Business Success.

 “Velkým tajemstvím úspěchu není jen vědět, co dělat, .... je dělat to, co víme”.

 

O společnosti Richard Robbins International Inc. (RRI)

Společnost Richard Robbins International byla založena v roce 1998 zakladatelem a výkonným ředitelem Richardem Robbinsem. Její metodologie šitá na míru rozumí důležitosti překonávání prodejních cílů bez kompromisů v kvalitě života.

Společnost, která poskytuje služby stovkám tisíc profesionálů má toto poslání – “Zajišťovat  nejkvalitnější trénink v oblasti realit a koučink klientům, pomáhat jim budovat velké podniky a inspirovat životy”.

 

Charta RRI

Důvěryhodná odbornost

Osvědčené výsledky

NAŠE POSLÁNÍ

Dodávat nejúčinnější, inovativní trénink a koučink v realitách s neochvějným závazkem pomáhat vytvářet skvělý obchod a skvělý život.

 

Filozofie

Staráme se

Dodáváme neočekávané

Děláme, co řekneme, že uděláme, když řekneme, že to uděláme

Víme, že ne vždy uděláme vše správně, ale vždy uděláme to správné

Uděláme složité jednoduchým

Pracujeme společně jako jeden tým světové třídy

Nenajímáme lidi, investujeme do lidí, kteří věří v to, co děláme

Víme, že největší příležitosti se nejprve jeví jako výzvy

Víme, že všechno, co děláme, se počítá

 

Kniha RRI

Deliver the Unexpected: And 6 Other New Truths For Business Success

“Richardovy poznatky jsou přesně to, co podnikatelé potřebují číst, aby přeměnili své podnikání na dnešní novou realitu.”

— Margaret Kelly, CEO RE/MAX International

 

Knihu “Deliver the Unexpected” by měl číst každý podnikatel, který myslí změnu ve hře vážně.”

— Robin Sharma, autor bestsellerů The Leader Who Had No Title a The Monk Who Sold His Ferrari/Mnich, který prodal své ferrari

 

“To je úžasná kniha – zábavná, nápaditá, dynamická. Dozvíte se mnoho vyzkoušených praktických metod a technik, které vám pomohou postavit a vést ziskovější byznys. “

— Brian Tracy, president a CEO Brian Tracy International

 

“Kdokoli může porazit běžnou moudrost. Trik je v tom vystavět něco lepšího a Robbins to udělal – prvotřídně. Velmi doporučuji.”

— Michael Port, autor knihy The Contrarian Effect

Kdo jsme

Milujeme legraci

Jsme zvídaví

Stále se učíme

Jsme pravdiví

Jsme účelní

Jsme produktivní